Profesjonalizm w każdym pikselu.
Od wizji do wdrożenia.

Jak wygląda proces stworzenia strony internetowej?

1.

Konsultacja + analiza

Całą przygodę zaczynamy od rozmowy. Jej celem jest zobrazowanie Twoich oczekiwań, co lubisz, czego nie lubisz, co się Tobie podoba, a co nie za bardzo. Na konsultacji omawiamy jaki jest dokładny cel stworzenia strony, czyli do czego Tobie ta strona ma w ogóle służyć.

2.

Przygotowanie projektu

Jest szereg następujących rzeczy, które bierzemy uwagę podczas tworzenia projektu. Zasięgamy do wytycznych, przedstawionych przez Ciebie na konsultacji wstępnej. Wykonujemy serię analiz dotyczących między innymi zachowań Twoich potencjalnych klientów, określamy grupę docelową Twojej strony, jakie są potrzeby tej grupy oraz jakie obiekcje ta grupa może potenjclanie mieć. 

3.

Budowa i wdrożenie

Kiedy uda nam się stworzyć wizualizację graficzną strony, którą osobiście zaakceptujesz, przechodzimy to implementacji mediów i tekstów na stronę. Po zawarciu z nami umowy na wykonanie strony internetowej otrzymasz dwa kluczowe załączniki. Pierwszy to specyfikacja zakresu prac, a drugi to lista niezbędnych materiałów do rozpoczęcia projektu.

4.

Responsywność

Strona już świetnie wygląda na komputerach z perfekcyjnie wkomponowanymi tekstami i zdjęciami. A teraz skupiamy się na dostosowaniu jej do urządzeń mobilnych, takich jak smartfony i tablety. Ze względu na różnorodność ekranów, kluczowe jest, aby strona była responsywna i dostarczała doskonałe doświadczenie użytkownikom niezależnie od używanego urządzenia. 

Zobacz naszą ostatnią realizacje :

Witryna dla pianisty? Tak jest!

Zobacz jak przebiegła realizacja witryny internetowej dla Pianisty – Pana Andrzeja Wojciechowskiego. Przeczytaj na czym się skupialiśmy, jakie były założone cele i w jaki sposób je zrealizowaliśmy.

Co zyskujesz rozpoczynając
współpracę z Modern Solution.

Indywidualny projekt graficzny

Analiza grupy odbiorców oraz konkurencji

Optymalizacja pod urządzenia mobilne

Pomoc w zakupie domeny i hostingu

Podstawowe zabezpieczenie SSL

Instalacja Google Analytics 4

Szkolenie z zarządzania stroną

Zaprojektuj z nami swoją stronę www!

Czy wiesz, że ponad 80% konsumentów najpierw szuka informacji o firmie online, zanim zdecyduje się na zakup? Posiadając DOBRZE ZROBIONĄ stronę internetową otworzysz drzwi to całkowicie nowego sposobu pozyskiwania leadów dla swojej firmy.

Michał Płatek – CEO Modern Solution

Co mówią o nas klienci?

5,0

5/5

Polecam serdecznie firmę Modern Solution. Po pierwszej konsultacji w zasadzie każdy szczegół z rozmowy został zapamiętany i już w pierwszej fazie projektu zrealizowany. Po dwóch kolejnych sesjach poprawek projekt strony internetowej wraz ze sklepem był gotowy i w pełni funkcjonalny. Bardzo szybko, bardzo sprawnie, profesjonalnie. Przy okazji dziękuję Modern Solution i w szczególności Panu Michałowi z którym głównie mialem kontakt za współpracę i do usłyszenia w przyszłości. Pozdrawiam serdecznie, Adam W.

Adam Wojciechowski

adamwojciechowski.com

5/5

Ogromna wiedza i pełen profesjonalizm, jestem bardzo zadowolona. Strona przejrzysta, czytelna i bardzo estetyczna. Zostało zawarte wszystko co było ustalone. Bardzo polecam, na pewno nasza współpraca nie zakończy się na tym projekcie.

Agnieszka Nowak

Joga Nataraja

5/5

Polecam , świetna obsługa klienta , profesjonalizm , według potrzeb klienta , nie jestem dobra z informatyki ale pan Michał wszystko konkretnie potrafi wytłumaczyć polecam w 100% , zawsze pod telefonem , i pomocny ( spotkania ) przez internet , pełna profeska napewno skorzystam jeszcze z usług Modern Solution, bardzo się cieszę, że trafiłam na tę firmę.

Agnieszka Thorsheim

Scandach Sp. z o.o.

Skontaktuj się  z nami

Wysyłając wiadomość akceptuję politykę prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach kontaktowych, jak również w celach wynikających z treści zapytania.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.