Program Partnerski Modern Solution

Polecaj nasze usługi i odbieraj prowizje.

Zapraszamy do dołączenia do naszego programu partnerskiego w Modern Solution, który oferuje szereg korzyści i udogodnień. Współpracujemy na podstawie umowy dostosowanej do indywidualnych potrzeb, bez jakichkolwiek zobowiązań ze strony naszych partnerów.

Reguły współpracy z nami są jasne i przejrzyste.

Jeśli w kręgu Twoich znajomych bądź kontrachentów biznesowych są osoby, które szukają dobrej jakości usług web-developerskich, poleć nas!  Oferujemy Ci więc jasne zasady współpracy i gwarantowany zysk od każdego pozyskanego klienta.

Poprzez partnerstwo nie tylko osiągniesz korzyści finansowe, ale także rozwiążesz duży problem osób, którym nas polecisz. Znalezienie stabilnego partnera biznesowego w dziedzinie web-develeopmentu to nie lada wyzwanie dla wielu osób. 

DSC09825 2

Aż do 10 % prowizji za pozyskanego klienta

To oznacza, że jeżeli przekażesz nam kontakt do klienta, który zawrze z nami umówę na usługi web-developerskie o wartości 5000 PLN twoja prowizja wyniesie aż 500 PLN

Działamy? 

To nic nie kosztuje!

Skontaktuj się z nami

Wysyłając wiadomość akceptuję politykę prywatności oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celach kontaktowych, jak również w celach wynikających z treści zapytania.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.